Як увійти до персональний електронний кабінет онлайн-аукціонів

10 Апр от admin_idea

Як увійти до персональний електронний кабінет онлайн-аукціонів

Питання створення особистого електронного облікового запису на Прозорро виникає у новачків одразу, як вони знайомляться із функціональними можливостями системи. На офіційному сайті є оголошення про необхідність обов’язкового створення електронного кабінету, за допомогою якого будуть реалізовані можливості по участі в торгах.

Ми вивчили питання створення електронного кабінету, а тому після ознайомлення із даною статтею ви дізнаєтесь про те, як створити особистий електронний кабінет для онлайн-торгів, що для цього потрібно та скільки часу займе вся процедура реєстрації та ідентифікації.

Основна інформація

Перед тим, як створювати особистий обліковий запис, ми радимо вам вивчити основні правила проведення онлайн-торгів. Усі товари та послуги, котрі використовує держава та комунальні установи, вони замовляють через тендери. Щодня проводяться сотні тендерних закупівель. Це велика купа грошей, котрі виділяють місцеві та національні бюджети.

Починаючи з 2016 року така процедура стала більш прозорою. Сервіс Прозорро стали допомагати при вирішенні цілої низки проблемних питань, а саме подолання корупції на торгах, протидія знищенню здорової конкуренції та розквіту тіньових схем. В 2021 році відкрито більше 15 ринків для онлайн-закупівель. Це принесло чимало грошей як державі, так і невеликим підприємствам.

Повертаючись до теми статті, рекомендуємо ознайомитись із основними функціями системи на сайті megasale.com.ua. Це сервіс, котрий було створено для полегшення вивчення всіх нюансів проведення торгів в онлайн сегментів, а саме на електронний майданчиках Прозоро.

Створення електронного кабінету відбувається на тому майданчику, котрий ви обираєте в якості основного для здійснення закупівель. Проведення тендерів буде забезпечувати той майданчик, котрий акредитовано на таку діяльність. Загальні вимоги для створення облікового запису прості. Треба мати електронну пошту, номер мобільного телефону та своє підприємство.

Реєстрація проходить за декілька хвилин. В результаті ви отримуєте доступ до проведення торгів, але варто пройти навчання користування системою, яке буде запропоновано в особистому кабінеті.