Як обрати лот з необробленою деревиною на електронних торгах

13 Авг от admin_idea

Як обрати лот з необробленою деревиною на електронних торгах

Продаж деревини – це один з досить цікавих напрямків на електронних майданчиках. На сьогодні, саме цей метод реалізації лісної сировини вважається єдиним прозорим та надійним варіантом, як можна отримати деревину високої якості. Вже на етапі вибору лоту, ви маєте можливість уточнити, про яку саме породу йде мову та до якої категорії по якості відноситься конкретно обрана партія сировини.

Користуючись послугами одного з електронних майданчиків ви завжди маєте змогу знайти той тип сировини, що є для вас цікавим. Для прикладу, це може бути оброблена або необроблена сировина. В першому випадку, ви купуєте деревину, яка вже очищена від кори, сучків, пройшла певну стадію обробки від впливу інших факторів. 

В той же час, у вас є можливість придбати необроблену сировину, яка виставляється на лот в тому стані, в якому вона знаходилась до того, як була заготовлена. Як показує практика, більший попит має саме необроблена деревина. 

Якщо вас цікавить більш детальна інформація про такі аукціони, то вам варто перейти на сайт асоціації біржових та електронних майданчиків. Переходячи за посиланням https://aeaep.com.ua/information/auktsiony-z-prodazhu-neobroblenoi-derevyny-na-ukrainskomu-rynku, ви отримуєте доступ до великої кількості цікавої та корисної інформації, яка дійсно може вам знадобитись в майбутньому.

На що варто звертати увагу при виборі лоту з необробленою деревиною?!

Шукаючи лот, який би підходив по всім основним параметрам, вам потрібно звертати увагу на декілька основних моментів.

У кожного тут можуть бути якісь особливі побажання, але є й ті моменти, які потрібно враховувати в обов’язковому порядку:

  • Вартість – вам потрібно впевнитися в своїй спроможності брати участь в таких торгах;
  • Обсяги – важливо, щоб ви чітко розуміли, скільки сировини вам потрібно;
  • Якість та сорт – варто з самого початку визначитися з породою та конкретним класом якості;
  • Географічне положення – не потрібно забувати й про те, де знаходиться сама партія сировини та яким чином вона буде до вас доставлена.

Це лише декілька моментів, але всі вони є дійсно важливими. Щоб не прогадати в жодному з аспектів, вам варто навчитися ефективно користуватися фільтром та вчасно задавати конкретні параметри, які є цікавими безпосередньо для вас.