Правила участі в тендерних закупівлях

4 Мар от admin_idea

Правила участі в тендерних закупівлях

Участь в тендерах – це контрольований процес. Не дивлячись на те, що самі оголошення з тендерами не публікуються в ProZorro, вся інформація про них, умови, переможця, учасників там зберігається. За рахунок цього, можна в будь-який момент підняти архіви і викрити можливу корупцію, якщо вона була допущена. Практика показує, що корупційні махінації в таких тендерах – це досить рідкісне явище.

Щоб стати учасником таких торгів, фірма повинна виконати декілька основних вимог. Перша – це знайти акредитований електронний майданчик. Як приклад можна привести сервіс tender.uub.com.ua. Українська універсальна біржа все ще вважається одним з кращих сервісів в цьому компонент. 

Про які умови участі йде мова?!

Що стосується самих пунктів, які повинні бути виконані для того, щоб стати учасником тендеру, то їх не так багато.

Перш за все, варто звертати увагу на такі моменти, як:

  • Своєчасне подання заявки на участь в тендері. Варто зазначити, що при цьому повинні бути виконані всі основні вимоги, а сам зразок заявки повинен відповідати чітко заявленим критеріям;
  • Сама заявка повинна бути подана в чітко зазначений термін, який встановлюється організаторами тендерних закупок. Після цього, вносити якісь корективи вже стає неможливо. Лише у випадку. Якщо сама комісія забажає продовжити термін дії подачі заявок, учасники отримують про це відповідне оголошення й зможуть внести свої поправки;
  • Якщо учасник подає свою заявку на участь, він автоматично дає згоду на всі умови, які були представленні при створенні самого оголошення. Відповідно, він вже бере на себе відповідальність виконати поставлене замовником завдання у випадку перемоги в торгах;
  • Відмовитися від участі в торгах, або ж внести свої виправлення в заявку можна лише в тому випадку. Якщо ще не закінчився термін, відведений на подачу заявок.

У випадку, якщо фірма ще не має відповідного досвіду в такому напрямку, то їй краще звернутися до спеціалістів, які добре в цьому розуміються і зможуть дати насправді якісні та ефективні поради. 

В крайньому випадку, завжди можна звернутися до технічної підтримки електронного майданчика Тут вже багато залежить від того наскільки активною є підтримка у обраного вами сервісу. Що стосується Української універсальної біржі, то вона в цьому компоненті є однією з кращих.